Implanty

Leczenie implantologiczne jest najbardziej przyjaznym sposobem odtworzenia utraconych zębów. Przy pomocy jednego tytanowego implantu można odtworzyć pojedynczy ząb, używając dwóch - stabilizuje się protezy, a wykorzystując cztery lub sześć - odbudowuje pełen łuk zębowy w szczęce lub żuchwie.

Przeprowadzana w znieczuleniu implantacja polega na wprowadzeniu w wyrostek zębowy tytanowego implantu, którego najwspanialszą cechą jest to, że spełnia taką samą funkcję jak naturalny korzeń zęba. Po okresie zrastania się kości z powierzchnią implantu przeprowadza się kolejną fazę leczenia polegającą na wykonaniu odbudowy protetycznej czyli części widocznej zęba. 
Podczas planowania leczenia implantologicznego wykorzystujemy program SimPlant pozwalający na osiągnięcie największej precyzji podczas zabiegu.

Doktor Bartosz Kubasik pracuje wyłącznie z najlepszymi profesjonalistami rynku dentystycznego. Zapraszamy na stronę internetową producenta implantów stosowanych w naszej praktyce - francuskiej firmy Euroteknika oraz studia protetycznego Cerlab. 

 

Oferta